Jelgava, Dobeles shosse 2
+371 22333845
info@buvland.lv
Our locations
(0) €0.00

You have no items in your shopping cart.

eng lat rus

Par Mums

PAR MUMS

Buvland.lv ir viss, kas Jums vajadzīgs! Pie mums Jūs varat iegādāties kvalitātīvas korpusa , vai mīkstās mēbeles visām gaumēm un iespējām! Profesionāli konsultanti labprāt atbildēs uz Jūsu jautājumiem un palīdzēs atrast labākos risinājumus Jūsu interjeram.

Mēs esam tirgū jau piecus gadus un katru dienu cenšamies piedāvāt jums to, kas dzīvi dara vieglāku un ērtāku. Mēs esam pierādījuši, ka mākam uzklausīt klientu un atrast iespēju kvalitatīvi un ātri realizēt Jūsu vēlmes un idejas.

Buvland.lv komandas mērķis ir vienmēr apmierināts klients, tāpēc mēs cenšamies nodrošināt vislabāko servisu! Jūsu izvēlei piedāvātās mēbeļu produkcijas daudzums un dažādība apmierinās pat pašu prasīgāko klientu. Mūsu mājas lapā Jūs atradīsiet mēbeles visām sadzīves vajadzībām. Mēs vienmēr esam gatavi pēc Jūsu individuālā pieprasījuma piedāvāt praktiski jebkura Eiropas ražotāja mēbeles.

Mēs spējam uzprojektēt mēbeles pēc individuāliem izmēriem (virtuves, skapji, biroja mēbeles ). Mēs izmantojam visjaunākās tehnoloģījas un kvalitatīvu furmitūru, nodrošinot mūsu izgatavoto mēbeļu ilgu kalpošanas laiku un nevainojamu kvalitāti. Mūsu speciālisti gatavi palīdzēt Jums gan materiālu izvēlē gan interjera dizaina izstrādē

Lai Jūs, mūsu klienti, varētu iepazīties ar produkcijas sortimentu ne tikai mūsu portālā, bet arī apskatīt izvietojuma variantus un novērtēt mēbeļu kvalitāti, Jelgava strādā veikals “Buvland.lv” kas piedāvā apskatei bagātīgu ekspozīciju un prezentatīvos materiālus.

Uzņēmuma veikala adrese:

Jelgava, Dobeles šoseja 2, 2 stāvs

Esat laipni gaidīti!

Mēs nodrošinam mūsu piegādi un montāžu. Mēs pieņēmam pasūtījumus gan elektroniski, gan mūsu veikalā darba dienās no 10.00 līdz 19.00, sestdienās no 10.00 līdz 16.00. Jūs vienmēr varat ar mums sazināties un noskaidrot interesējošos jautājumus pa tālruni: +371 22333845.

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!

Buvland.lv kolektīvs