Dobeles šoseja 2, Jelgava
+371 22333845
info@buvland.lv
Kā mūs atrast
(0) 0,00 €

Grozs ir tukšs.

eng lat rus

Preču apmaksa

Saņemot Jūsu pasūtījumu, mēs precizēsim vai prece ir mūsu noliktavā, vai gadījumā, ja prece ir uz pasūtījumu – iespējamās piegādes un rāžošānas laikus. Dažām pozīcijām cenas var tikt precizētas. Par preci, kas ir noliktavā ir jānorēķinās pirms piegādes. Ja prece šobrīd ir pieejama, tad tiek apmaksāta pilna tās vērtība bez avansa maksājuma. Ja prece nav mūsu noliktavā un to vajag pasūtīt pie ražotāja, tad Jums ir jāiemaksā avanss 50% apmērā no preces kopējās izmaksas. Šajā gadījumā tiek slēgts līgums, kurā tiek norādīta avansa naudas summa un atlikusī naudas summa, kā arī preces piegādes termiņš.Jūs saņemsiet rēķinu, kurš būs jāapmaksā. Apmaksu var veikt

- ar pārskaitījumu;

- skaidrā naudā mūsu veikala;

- noformēt līzingā mūsu veikala.

UZMANĪBU!

Lūdzam veikt jebkādas norēķinu operācijas (priekšapmaksa/apmaksa) tikai pēc tam, kad ar Jums būs sazinājies mūsu operators un apstiprinājis pasūtījumu.

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, lūdzam saglabāt kvīti (izrakstu) par apmaksu līdz preces saņemšanas brīdim.

Iesakām saglabāt iegādātās preces rēķinu (čeku) ne mazāk kā 1 mēnesi no piegādes brīža.

Pirkšanas-pārdošanas līgums stājas spēkā tikai pēc priekšapmaksas veikšanas ne mazāk kā 50% apmērā no preces vērtības, vai arī pēc dokumentu parakstīšanas ar līzinga kompāniju, kas izsniedz kredītu.

Novēlam Jums patīkamu iepirkšanos!